Лапочук Наталя Олексіївна

керівник фізичного виховання

РУХ — ЦЕ ЖИТТЯ!

 

Для пропорційності, краси і здоров’я потрібно не тільки освіту в галузі наук і мистецтва, а й заняття все життя фізичними вправами, гімнастикою.

Платон

 

Здоровий спосіб життя, особиста відповідальність за власне здоров’я формується здебільшого системою фізичного виховання в коледжі. Даний напрямок має на увазі сукупність заходів спрямованих на:

   • засвоєння здобувачами освіти принципів і навичок здорового способу життя, виховання у них переконаності в необхідності регулярного заняття спортом і фізичною культурою;
   • розвиток фізичної культури майбутнього фахівця як важливого чинника його гармонійного розвитку, високої професійно-трудової активності, ефективної організації здорового способу життя, високопродуктивної праці та творчого довголіття;
   • збереження та зміцнення здоров’я здобувачів оствіти, сприяння правильному формуванню та розвитку;
   • популяризацію спорту, вдосконалення спортивної майстерності здобувачів освіти-спортсменів;
   • формування основ культури здоров’я, свідомого ставлення до сімейного життя.

Завдання фізичного виховання здобувачів освіти – формування здорового способу життя, поліпшення і зміцнення фізичного і морального здоров’я, вдосконалення спортивної майстерності.

У висновку можна сказати, що розвиток фізкультури і спорту в коледжі є одним з головних напрямків навчально-виховного процесу. Адже люди, які регулярно займаються фізкультурою і спортом, не тільки мають хороше здоров’я, але і займають активну життєву позицію, краще працюють, як правило, ведуть активний спосіб життя.