Жур Вікторія Михайлівна

Завідувач бібліотеки

Жур Вікторія Михайлівна (завідувач бібліотеки) працює в бібліотеці з 5 вересня 2013 року. Закінчила Приазовський державний технічний університет.

Настають зміни. Змінюється напрямок роботи бібліотеки, змінюються вимоги до роботи. Але ми впораємося з усіма завданнями, поставленими перед нами.

Бібліотека Відокремленого структурного підрозділу «Маріупольський машинобудівний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет» була створена в 1967 році.

За час роботи бібліотека стала навчальним, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом коледжу.

Бібліотека має 2 абонемента, 2 читальних зала та книгосховище. В читальних залах бібліотеки встановлені комп′ютери, підключені до локальної мережі Інтернет, є зона Wi-Fi.

Тут проходять зустрічі за круглим столом, усні журнали, презентації, бесіди, виховні години, наради.

Завданням для колективу бібліотеки є бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків освітнього процесу коледжу та виховання гармонійної, творчої, морально досконалої та інтелектуально розвиненої особистості, достойного громадянина своєї держави.

Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів коледжу, тижнів циклових комісій, проводить виховні заходи, зустрічі з цікавими людьми.

Студенти та викладачі коледжу із задоволенням стають учасниками заходів: «Поетичні читання», «30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек», «День Матері», зустрічі з представниками громадських організацій, патрульної поліції, учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасниками бойових дій на території інших держав та ін.

Користувачі бібліотеки – це студенти, викладачі, співробітники коледжу.

Запорукою успішної роботи бібліотеки є книжковий фонд – 45350 тисяч книг, формування якого ведеться відповідно до профілю коледжу, освітньо-професійними програмами. Рекомендована в програмах навчальна література, наявна в бібліотечному фонді, дозволяє повноцінно проводити заняття.

Велика увага приділяється оформленню літературних виставок до знаменних і пам′ятних дат року, тематичних виставок, книжкових полиць, присвячених дням народження видатних діячів.

В читальній залі бібліотеки створено електронний варіант методичних посібників, розроблених викладачами коледжу, для проведення лекційних, семінарських, практичних занять, лабораторних робіт, самостійної роботи студентів.

Працівники бібліотеки виконують роботу по створенню електронного каталогу бібліотечного фонду.

У бібліотеці коледжу можна отримати:

— підручники та навчальні посібники для користування протягом семестру чи навчального року;

— допомогу в підборі літератури з певної теми;

— допомогу в підборі літератури для написання рефератів, доповідей, контрольних робіт, курсових проєктів (робіт), дипломних проектів;

— консультацію під час роботи з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки;

— безкоштовний доступ до мережі Інтернет;

— електронний варіант методичних матеріалів для роботи в читальній залі чи вдома;

— електронні підручники та навчальні посібники.

Бібліотекари коледжу впевнені в тому, що поняття «студент і книга», «студент і бібліотека» неможливо розділити і підтримують гасло сьогодення: «Від книги та інформації в бібліотеці – до успіху в навчанні і житті!».

Бібліотека чекає своїх користувачів:
Понеділок-п′ятниця – 8.00-15.30.
Перерва – 12.00-12.30.
Вихідні дні – субота, неділя.
Санітарний день – остання п′ятниця місяця.
Телефон (098)221-24-06
E-mail: mmfkbiblioteka@ukr.net
Раді всім відвідувачам!