Адміністрація

Кривошеєнко Євген Іванович

Директор

Крохмальова Олена Вадимівна

Заступник директора з навчальної роботи

Гінтер Олена Петрівна

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

Циклові комісіЇ

Циклова комісія «Економіка підприємства»

Спеціальності:

051 Економіка, освітньо-професійна програма «Економіка підприємства»
071 Облік і оподаткування, освітньо-професійна програма «Бухгалтерський облік»
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітньо-професійна програма «Інформаційна діяльність підприємства»

Гармаш Тетяна Володимирівна

Голова циклової комісії, викладач вищої категорії

Крохмальова Олена Вадимівна

Викладач-методист, викладач вищої категорії

Півень Ольга Анатоліївна

Викладач вищої категорії

Стефаниць Ірина Савівна

Викладач вищої категорії

Циклова комісія «Програмна інженерія»

Спеціальності:

121 Інженерія програмного забезпечення, освітньо-професійна програма «Розробка програмного забезпечення»

Бєлова Марина Павлівна

Голова циклової комісії, викладач вищої категорії

Михайлов Геннадій Анатолійович

Завідувач навчальної лабораторії, викладач вищої категорії

Демидова Лариса Минівна

Викладач вищої категорії

Татарчук Вікторія Миколаївна

Викладач першої категорії

Тарнавська Ірина Олександрівна

Викладач першої категорії

Циклова комісія «Зварювання»

Спеціальності:

131 Прикладна механіка, освітньо-професійна програма «Зварювальне виробництво»

Сівірін Ірина Володимирівна

Голова циклової комісії, викладач вищої категорії

Бєлова Марина Павлівна

Викладач вищої категорії

Олійник Денис Вікторович

Завідувач навчальної лабораторії, викладач першої категорії

Циклова комісія «Машинобудування»

Спеціальності:


131 Прикладна механіка, освітньо-професійна програма «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування»
133 Галузеве машинобудування, освітньо-професійна програма «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

Олейнікова Тетяна Сергіївна

Голова циклової комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист

Кривошеєнко Євген Іванович

Викладач вищої категорії

Булі Георгій Іванович

Завідувач навчально-виробничої майстерні, викладач вищої категорії

Філіппова Тамара Павлівна

Завідувач методичним кабінетом, викладач вищої категорії

Горбоконь Алла Володимирівна

Викладач вищої категорії

Циклова комісія Соціально-гуманітарних дисциплін

Лапочук Наталя Олексіївна

Керівник фізичного виховання, викладач-методист, викладач вищої категорії

Колобродова Інна Владиленівна

Викладач, математичних дисциплін, викладач-методист, викладач вищої категорії

Кондрашов Вадим Михайлович

Викладач соціальних дисциплін, викладач вищої категорії

Льошин Володимир Радійович

Викладач соціальних дисциплін, викладач першої категорії