ПЕРЕМОГА НАШИХ СТУДЕНТІВ НА КОНКУРСІ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ

ПЕРЕМОГА НАШИХ СТУДЕНТІВ НА КОНКУРСІ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ

03.12.21 року у Києві відбувся XV відкритий конкурс зварників України «Золотий кубок Бенардоса-2021». Силами в зварювальній справі мірялися високопрофесійні зварювальники з усіх куточків України, в тому числі і студенти групи ЗВ-20-01 «з» ПП Денис ХАЛО та Олександр ЖИЛІН. За підсумками змагань вони завоювали призові місця відразу в декількох номінаціях.

Вони доводили свою майстерність у двох зварювальних компетенціях:  «ручне дугове зварювання покритим електродом» і «дугове зварювання плавким електродом в активних газах».

Робота зварювальників оцінювалася компетентним журі за п’ятьма показниками – підготовка робочого місця та дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки, дотримання технології складання та зварювання контрольного з’єднання, якість шва за результатами зовнішнього огляду та вимірювання. Після чого зразки відправлялися на рентген. При цьому саму роботу необхідно було виконати не більше, ніж за 30 хвилин.

Учасники зізнаються, що боротьба за призові місця була напруженою, але справедливою. За підсумками оцінювання, Олександр Жилін показав відмінний результат: у номінації «ручне дугове зварювання покритим електродом» він посів друге місце. Денис Хало завоював золото відразу в двох номінаціях – «ручне дугове зварювання покритим електродом» і «дугове зварювання плавким електродом в активних газах».